ČOKOLÁDOVÝ PROTEINOVÝ PRÁŠKOVÝ DORT

ČOKOLÁDOVÝ PROTEINOVÝ PRÁŠKOVÝ DORT

Pokud máte skutečně nádherný zub – jako já – nejtěžší složkou zdravého konzumování je neuspokojovat otravné touhy po pamlsku. Pomocí tohoto lahodného čokoládového zdravého proteinového dortu můžete snadno mít svůj dort a také jej konzumovat, aniž byste kolem něj měli špatný pocit!

Možná jste si ve skutečnosti prohlédli jednotlivé směsi cup cakes, které stály váš regionální supermarket. Protože ve skutečnosti skončili jako prominentní (trvale důvod)! , Obrovské značky jsou skutečně skoky na palubu
Neplaťte zbytečně za balené věci, které mají vyšší obsah cukru i přísad, když si to můžete snadno vytvořit u vás doma prakticky bez iniciativy!

 

ČOKOLÁDOVÝ PROTEINOVÝ PRÁŠKOVÝ DORT

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Velmi rychle! Příprava tohoto koláče i vaření zabere pouhých 7 minut!

Kompletně porcované! Nemusíte se stresovat kvůli dílu nebo dokonce diskutovat!

Je všestranný! Určitě existují skutečně možnosti náhrady komponent, takže si je můžete snadno přizpůsobit bez kompromisů ve vkusu!

 

🥘 Nezbytné materiály

Jednoduše pár komponentů, které je ve skutečnosti velmi jednoduché objevit, jich s největší pravděpodobností máte ve své kuchyni skutečně většinu. Pokud musíte kvůli nutričním omezením vytvářet náhražky, je toto jídlo ve skutečnosti docela univerzální.

6 lžic univerzální mouky – špaldová mouka, ovesná mouka nebo i kokosová mouka jistě poslouží také.
3 polévkové lžíce Lahodná čokoláda Zdravý proteinový prášek – Určitě je k dispozici nespočet značek, pokud nějakou máte, využijte své oblíbené. Značky jako IsoPure, Optimal, GNC, Orgain, Phormula-1, stejně jako Effect (a také mnohem mnohem více navíc) nabízejí fantastickou lahodnou čokoládovou položku.
½ ČL prášku na vaření – Typický zástupce kynutí využívaný při vaření. Dort bude bez něj ve skutečnosti mnohem hutnější, ale nebojte se, takové procento má ve skutečnosti málo sacharidů a lze jej snadno využít při vaření s vědomím sacharidů.
¼ lžičky sodíku – Jídelní stůl sodíku bude jistě fungovat jednoduše skvěle.
2 čajové lžičky cukru – Granulovaný cukr lze nahradit sladidlem Swerve, pokud si prohlížíte svůj cukr.
2 polévkové lžíce kokosového oleje – Typicky se vyskytuje vedle olivového oleje v supermarketu. Mohl by být nahrazen spolu s jablečným pyré, pokud kokosový olej není volbou.
6 lžic Mléko nebo i posyp – Mandlové mléko, ovesné mléko nebo dokonce kokosové mléko budou v tomto konkrétním pokrmu zcela jistě fungovat zcela efektivně. Mléko je ve skutečnosti mnohem krémovější ve srovnání se sypáním a jistě dodá vašemu dortíku bohatší chuť, ale pokud se díváte na tuky nebo dokonce sacharidy (nebo i když jste daleko od mléka), můžete snadno použít posyp, stejně jako to jistě bude vařit prostě skvěle.
½ lžičky Vanilková esence – Vanilka a lahodná čokoláda mohou být ve skutečnosti protiklady, ale v malém množství pomáhá odlišit různé další chutě! Pokud nemáte zrovna vanilkovou esenci, tento cup cake bude určitě ještě preferovat, ale vanilka skutečně pomáhá vše vzájemně propojit.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Právě zařízení, která budete skutečně potřebovat, jsou ve skutečnosti šálek, mikrovlnná trouba a lžíce. Pokud je jednodušší rozmixovat těsto v mixovací nádobě a vložit jej přímo do šálku před mikrovlnnou troubou, můžete to udělat také.

Smíchejte zcela suché komponenty. Ve svém šálku smíchejte 6 lžic univerzální mouky, 3 lžíce lahodného čokoládového zdravého proteinového prášku, ½ lžičky prášku na vaření, ¼ lžičky sodíku a také 2 lžičky cukru, dokud se dobře nespojí.
Zahrňte tekuté komponenty. Následně přidejte 2 lžíce kokosového oleje, 6 lžic mléka nebo dokonce posypejte, stejně jako ½ lžičky vanilkové esence směrem k úplně vyschlým složkám a také promíchejte, dokud se úplně nespojí. Pokud používáte mixovací nádobu, přesuňte směs směrem ke šálku.
Připravte dort. Těsto vařte v mikrovlnné troubě po dobu 90 sekund až 2 minuty, v závislosti na vaší mikrovlnné troubě. Když se dort připraví, bude na dotek jistě skutečně útulný a jarní.
Trochu úžasné. Nechte dort v mikrovlnné troubě o 1 minutu navíc, abyste zajistili, že bude snadno úžasný, stejně jako sběr před konzumací.
Tento hrnkový dort jde fantasticky spolu s gelatem, šlehaným krémem nebo dokonce vyzkoušejte mou velmi snadnou vanilkovou chuť na zdravou a vyváženou variantu.

Joseph Washington

Related Posts