Tam Huu – rolky z jarní cibulky

Tam Huu – rolky z jarní cibulky

Stejně jako jarní závitky bez rýže je Tam Huu (3 kamarádi) kouzelným mixem vepřového masa a škeblí v kombinaci s jarní cibulkou. Jsou to pulzující sousta-velké preference z Vietnamu, stejně jako tlak na výrobu. Zakončete lákavou sladkokyselou omáčkou.

Proč to zajímá mnoho lidí?

I když jste se již možná setkali s jarními závitky, nejprve s našimi Křupavými thajskými jarními závitky a poté s těmito vietnamskými smaženými jarními závitky, jsem si jistý, že jste nikdy nenarazili na jarní závitky bez papíru. Namísto rýžového reportu použijete dušenou jarní cibulku ke spojení každého „roládku“ k sobě, což má za následek velmi esteticky příjemnou chuť předkrmu.

Náš tým miluje použití čistých komponentů, které naplní chuťový úder jediným úderem a dobře se mísí s kořením naplněným kořením a lahodnými, kyselými omáčkami.

Co přesně je Tam Huu?

Tam Huu (3 kamarádi) je typ vietnamského jarního závitku, který používá směs masa a přírodního konopí a jarní cibulky pro typ závitku, který nepoužívá rýži.

Tam Huu, který se nachází ve 300 let starém přírodním bylinkovém městě v Hoi An ve Vietnamu, jsou ve skutečnosti jarní závitky jako žádné jiné. Vyrobeno bez obalu, svázané spadlými jarními cibulkami pro nádherný vzhled komponent.

„Tři přátelé“ jsou ve skutečnosti 3 kovadliny a jsou to oblek vyrobený v nebi: marinované vepřové kotlety v česneku, šťavnaté škeble a přírodní marihuana z čistého dvora.

V následujícím se technika, jak vše udržet pohromadě, ve skutečnosti provádí v jarní cibulce. Nezapomeňte se podívat na náš videoklip, kde najdete praktické podrobnosti o propojení toho všeho. I když se vše může zdát složité, je to jednoduchá metoda, kterou každý snadno pochopí!

Použijte rozvařenou jarní cibulku
Na základ vymačkejte trochu máty a koriandru
Zahrňte vepřové maso a hřebenatky
Víří spolu se zbytkem padlých jarních cibulí
Také jednoduché! Povrchová úprava vypadá tak dobře, že nikdy nevěříte, že je to vlastně tak snadné. Poslední tip je na dekorace a květiny, které jsou dostatečně jedlé, aby poskytly pěkný barevný nádech. Ale náš tým věří, že tenké plátky čistého chilli nebo dokonce dobré kapie spolu s přiloženými horkými hity odvedou svou práci. Získejte zisk!

Tam Huu
Tam Huu – rolky z jarní cibulky

Použité materiály

250 g vepřového masa, nakrájeného na tenké plátky o délce 5 centimetrů
250 g krevet/hřeben očistit, oloupat, odstranit ocas (asi 25 krevet)
10–20 cibulových cibulí / cibulí celých čerstvých, pokud jsou odstraněny, ale nebo udržovány nedotčené
1 hrst čisté máty
1 hrst čistého koriandru / čistého koriandru
2 hrsti jedlé květinové ozdoby. Alt obloha: červená chilli paprička nebo dokonce kapie, nakrájená na kousky zápalky
1 lžíce oleje na vaření

Koření

4 lžíce rybí omáčky
2 lžíce cukru
2 lžičky kurkuma
1-2 lžičky sójové omáčky
3 lžičky česneku nakrájeného na plátky
2 lžičky pečlivě nakrájené červené cibule
2 lžičky citronové trávy opatrně nakrájené na plátky
Lahodná a kyselá omáčka
2 lžíce posypů
1 lžíce rybí omáčky
2 lžíce rýžového octa
1 lžička cukru

2 lžičky česneku nakrájeného na plátky
1 lžička kajenského pepře, nakrájená na plátky

Jak udělat

Do efektní směsi a pokrmu vložte rybí omáčku, cukr, práškovou omáčku, kurkumu, šalotku, citronovou trávu a česnek.
4 lžíce rybí omáčky, 2 lžíce cukru, 2 lžíce kurkumy, 1-2 lžíce mleté ​​omáčky, 2 lžíce šalotky, 2 lžíce citronové trávy, 3 lžíce česneku
Naneste padesát procent marinády na vepřové maso a zbývající marinádu na škeble a promíchejte, abyste zajistili, že je každá úplně pokrytá. Nechte vepřové maso a škeble marinovat alespoň 5 minut.
250 g vepřového masa, 250 g krevet/hřebenat
Na druhou stranu přeneste pánev na posypání do páry. Cibuli vařte v dušené posypání minutu nebo i když listy změknou a křupou. Nenechte je všechny převařit, jinak budou velmi hladké a mohou se oddělit, až budete rohlíky přikrývat.
10-20 jarní cibulky/čerstvá cibule

Rozehřejte olej na pánvi nad teplejším spotřebičem. Přidejte marinované vepřové maso a směs opékejte asi 2 minuty. Vyjměte z pánve, poté přidejte osolené škeble a za stálého míchání opékejte ještě několik minut, dokud se neuvaří.
1 lžíce oleje na vaření
K výrobě jarních cibulkových závitků:
Odhoďte jednu spadlou jarní cibulku a řekněte bílé části.
Umístění máty a koriandru je blízko základny spadaného listí.
1 hrst máty, 1 hrst čerstvého koriandru/koriandru
Zahrňte vepřové maso, jednu krevetu a (volitelně) jedlou květinu nebo dokonce kousek ch

Joseph Washington

Related Posts